Schilderij v.d. Maand

 

 

De gevleugelde eenhoorn

Madama

Gedicht v.d. maand

Oefening

 

Het is mijn doel
mijn gevoel van pijn
om te zetten
in stralend bewustzijn:

 

Verdwijn
pijn
venijn
laat mij transparant
zijn

 

van de baan
druk van het
bestaan

 

pijn van het
ingehouden
zijn
verdwijn.

 

Madama

Sophia Amor Academy

De Sophia Amor Academy

Samenscholing in wijsheid/liefde

lerend aan, door, met en van elkaar

 

De Sophia Amor Academy omvat cursus en opleidingsactiviteiten

Er zijn programma’s op verschillende niveaus van intensiteit.

 

Sophia Amor Academie Ken u Zelf

 

Missie: In Liefde & Wijsheid tot je eigen bewust Zijn komen, het Ik Ben, vormgeven in je dagelijks leven en kunnen delen met anderen.

Veel mensen vragen zich af:

  • hoe kun je je volledig neerzetten vanuit je potentiële bron
  • en tegelijkertijd dienstbaar zijn.
  • Wat kom ik tegen in mijn leven aan weerstanden, obstakels etc. concreet in het hier en nu (de zogenaamde zwarte of nigredofase)
  • hoe ga ik dat omzetten de zogenaamde witte of albedofase en
  • waar werk ik naar toe ( de rode of rubedofae)/

 

Ieder mens maakt eigenlijk continu deze processen in verschillende stadia en soms tegelijkertijd mee.

Belangrijke les hoe ga ik daarmee om vanuit liefde naar mezelf en anderen in wijsheid, innerlijk weten in plaats van speelbal te zijn van omstandigheden of telkens impulsief te reageren op alles wat zich aandient.

Die wisselwerking is een van de spanningsvelden in persoonlijke ontwikkeling en leiderschap. Wat is jouw unieke bijdrage en hoe geef je daar uiting aan?

.

Verschillende programma’s worden aangeboden zoals

  • Kennismakingsdagen: voor 2 jarige opleiding
  • een 2 jarige opleiding: Spiritualiteit, Creativiteit, Bewustzijn waarin o.a.het inspiratieboek HEMELPOORTEN wordt gebruikt.

I

Kennismakingsdag ‘Sophia Amor, Wijsheid en Liefde als weg naar Zelfrealisatie’


Hoe lang? Een dag

 

Wanneer? Zaterdag 16 en 30 oktober 2010, 20 november 2010; 29 januari Den Haag

Waar? 2010 Maria Hoop (16 oktober) en Amsterdam 30 oktober, 20 november Amersfoort 2011: 29 januari Den Haag.

 

 

Wie? Iedereen die geïnteresseerd is in Creatief Bewustzijn en daarover meer wil weten kan aan de kennismakingsdag deelnemen.

 

 

Wat? Programma

10.00 Introductie over Sophia Amor Academy en vragen
11.15 pauze
11.30 lezing

13.00 pauze en informatieve gesprekken

14.00 workshop
15.30 afsluiting en informatieve gesprekken*
-

En dan? Daarna start het blok I Verbinding (zie aparte info)
.

Hoeveel? De kosten voor deze kennismakingsdag bedragen € 25,-. Dit bedrag is inclusief koffie/thee, excl lunch.


Inschrijven? Via het formulier ‘Inschrijven Sophia Amor Academy’ op www.sophia-amor.nl

* Hiervoor kun je je op de dag zelf opgeven.


Voorafgaand aan de opleiding is een intakegesprek en individuele sessie met HEMELPOORTEN verplicht. Kosten voor een sessie van 1 ½ uur en een gesprek van een ½ uur zijn 125 euro(datum en tijdstip in overleg te bepalen). Daarna wordt je inschrijving definitief of behouden we het recht voor je voor de opleiding af te wijzen.

 

Stand op Levenskunstbeurs, de Baak, Kon Astridboulevard Noordwijk 9 en 10 oktober. Madama geeft lezing over opleiding Sophia Amor Academie

 

 

 


 

 

 


Verdieping van kennis
Voor wie daarna meer wil weten en ervaren over het ontwikkelen van creatief bewustzijn, zijn er de programma’s Verbinding, Vernieuwing en Verlichting/ Verwezenlijking. Deze starten in voorjaar 2011.
Daarbij zijn Verbinding en Vernieuwing met name geschikt voor mensen die uit persoonlijke interesse meer willen weten. Om vervolgens als professional met HEMELPOORTEN en creatief bewustzijn te kunnen werken is het blok Verlichting/Verwezenlijking noodzakelijk.

Voor meer informatie zie hier of vraag folder aan Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

Spiritualiteit, Creativiteit, Bewustzijn Ken u Zelf de 2 jarige opleiding

Een programma waarin mensen worden aangesproken op het Scheppende Zelf, het Ik Ben om van daaruit tot zelf-integratie en manifestatie te komen.

‘Uit de verdichting in de verlichting’.

Verschillende disciplines (beeldende kunst, muziek en tekst) worden gebruikt als invalshoeken voor het adagium Ken u Zelf, Ik Ben.

Uitgangspunten:

  • omgeving waar je leert aan jezelf en aan elkaar
  • op creatieve wijze vormgegeven
  • interdisciplinair
  • interreligieus
  • intercultureel

 

Opwindend en veelzijdig programma

Organisatie: Stichting SOS Sophia Amor te Maria Hoop

Structuur: Twee jarige opleiding, bestaande uit drie delen:

Verbinding, Vernieuwing, Verlichting

Groepsgrootte: 10-15 personen

Individuele begeleiding/coaching, en support groepen.

Deelnemers krijgen aan het eind een certificaat


 

Contact

Madama Art & Consultancy
 
Diergaarderstraat-West 15
6105 CJ Maria Hoop
Telefoon 0475-309141
Fax 0475-309142
Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
www.madama.nl